O firmie

Siedziba firmy INSTALTERM w Tarnowie

INSTALTERM Teresa, Józef, Marek Wójcikowscy z siedzibą w Tarnowie ul. Chopina 18 istnieje nieprzerwanie od 1992 roku i specjalizuje się w wykonawstwie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji sanitarnych, grzewczych oraz wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.

Firma zatrudnia na stałe oprócz samodzielnych brygad wykonawczych także serwisantów zajmujących się bieżącą obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną automatyki i urządzeń grzewczych. Kadrę zarządzającą oprócz właściciela mgr inż. Józefa Wójcikowskiego stanowi trzech zatrudnionych na stałe inżynierów zajmujących się kompleksowo projektowaniem, doborem, obsługą i nadzorem inwestycji realizowanych przez naszą firmę.

Specjalizujemy się w wykonawstwie:

  1. Kompleksowej realizacji kotłowni łącznie z AKP,
  2. Kompleksowej realizacji instalacji CO, CWU, kanalizacji, instalacji gazu,
  3. Kompleksowej realizacji robót instalacji wentylacji, klimatyzacji, wody lodowej, nagrzewnic wentylacyjnych i innych układów,
  4. Kompleksowej realizacji robót instalacyjnych w domkach jedno i wielorodzinnych

Dostarczamy i montujemy:
Kotłownie gazowe kondensacyjne i atmosferyczne, olejowe, na paliwa stałe, termokominki, pompy ciepła, przydomowe oczyszczalnie ścieków, układy klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, instalacje ogrzewania przemysłowego i wielkokubaturowego.

Mamy możliwość wykonania również dokumentacji zamiennej lub powykonawczej na realizowane roboty

Roboty potrafimy wykonać przede wszystkim solidnie, poprawnie i terminowo z zapewnieniem wszelkich niezbędnych dokumentów atestacyjnych, czynności odbiorowych itp.

Firma nasza świadczy również usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne na oferowane urządzenia, wykonane instalacje i AKP. Posiadamy certyfikaty uprawniające nas do obsługi serwisowej oferowanych przez nas urządzeń i systemów.